Randevu Talebi Formu

  İletişim bilgilerinizi bize gönderdikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçip en uygun randevu tarihi hakkında sizi bilgilendirecektir.
  Karın Germe

  Karın cildi ve karın cilt altı dokuları dış etkenlerden farklı etkilenir

  Yıllar geçtikçe elastik yapısını kaybeden karın cilt ve cilt altı dokuları gevşer ve sarkar. Doğumlar ve sık kilo alıp-vermelerle karın ön duvarını oluşturan kaslar birbirinden ayrılır. Karın içi organların baskısına direnemeyen deri hem sarkık, gevşek, çatlaklarla dolu hem de yeterince güçlü olmayan kaslar nedeniyle bombeli çirkin bir görüntüye sahip olur.

  Lazer Lipolizin faydalı olamadığı durumlarda Karın Germe

  Abdominoplasti yani karın germe operasyonu sırasında, esneyen ve sarkan cilt ve cilt altı dokusu çıkartılır. Karın ön duvarını oluşturan ve gevşeyen kaslar sıkılaştırılır. Karın gergin ve diri bir görünüm kazanırken gebelik sonrası gelişmiş olan çatlakların da büyük bir kısmı yok edilmiş olur. Karın yan bölgelerinde mevcut fazlalıklar ve potlanmalar (love-handles) bu operasyon ile belli bir oranda giderilebilir. Operasyon esnasında veya öncesinde yapılacak bir lazer lipoliz uygulaması (lazer ile cilt altı yağ alma uygulaması) ile cilt altı yağ dokusu istenilen oranda azaltılarak gerilecek deri örtüsünün kalınlığı azaltılır. Böylece sonuçlar son derece memnuniyet verici olur.

  Operasyon sonrası belli bir süre korse kullanılır. Birkaç gün hastanın tam dik pozisyonda yürümesini veya oturmasını istemeyiz. Zamanla hasta eski günlük aktivitelerine geri döner ve yürüyüş ve oturuşundaki rahatsızlıklar kaybolur.