Randevu Talebi Formu

  İletişim bilgilerinizi bize gönderdikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçip en uygun randevu tarihi hakkında sizi bilgilendirecektir.
  Max G

  MaxG® ile Damarsal Lezyon Tedavileri

  MaxG, hemanjiom, porto şarabı lekesi gibi doğumsal damar lezyonlarının dışında; yüzde oluşan telanjiektazi gibi sonradan gelişen damarsal bozuklukların tedavisinde de çok başarılı bir IPL sistemidir.

  Max G İle Damarsal Lezyon Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

  Lezyonun büyüklüğü ve genişliğine göre 1 – 8 seans uygulanır. Örneğin yüzde yer alan birkaç milimetrelik bir kılcal damar bozukluğu tek seansta tedavi edilebilirken. Tüm yüz yarısını kaplayan bir damarsal lezon daha fazla seansta ortadan kaldırılabimektedir. Seans araları minimum 7 gündür.

  Max G İle Damarsal Lezyon Tedavisinde İşlem Ağırlı Mıdır? Anestezi Gerekli Mi?

  Küçük lezyonlar için herhangi bir anestezi uygulamasına gerek yoktur. Geniş lezyonlar için anestezik kremler, uygulama için çoğu zaman yeterlidir. Çocuklarda geniş lezyonların tedavisinde sedasyon uygulanması hastanın konforu ve pisikolojisi için daha uygundur.

  Max G İle Damarsal Lezyon Tedavisi Sonrası Nasıldır?

  Uygulama bölgesinde işlemden hemen sonra hafif ödem, kızarıklık artışı ve yanma hissi gözlenir. Bu bulguları azaltmak ve ortadan kaldırmak için yüze soğuk uygulama yapılır.( Yaklaşık 30-35 Dakika) Sonrasında cilde nemlendirici ve cildi koruyucu güneş kremi sürülür. Uygulama alanında, deride pullanma görülebilir. Bunlar birkaç gün içerisinde genellikle kendiliğinden dökülür.

  MaxG® İle Pigmente Lezyon Tedavisi

  Yaşlanma ve güneş hasarına bağlı el ve yüzde gelişen kahverengi lekelerin MAX G ile etkin bir şekilde ortadan kaldırılması mümkündür.

  Max G ile Pigmente Lezyon Tedavisi Kaç Seans Uygulanır? Max G İle Pigmente Lezyon Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

  Lezyonların yaygınlığına ve genişliğine göre 3-8 seans uygulanır. Uygulama süresi 15-30 dakikadır ve seans araları 10-15 Gündür.

  Max G Pigmente Lezyon Tedavisinde İşlem Ağrılı Mıdır?,Anestezi Gerekli Mi?

  Küçük lezyonlar için herhangi bir anestezi uygulamasına gerek yoktur. Geniş lezyonlar için anestezik kremler uygulama için çoğu zaman yeterlidir.

  Max G İle Pigmete Lezyon Tedavisi Sonrası Süreç Nasıldır?

  Uygulama bölgesinde işlemden hemen sonra hafif ödem kızarıklık artışı ve yanma hissi gözlenir. Küçük lezyonlar için işlem sonrası bir uygulamaya gerek yoktur.

  Geniş ve yaygın lezyonlarda bu bulguları azaltmak ve ortadan kaldırmak için yüze soğuk uygulama yapılır.( Yaklaşık 30-35 Dakika) Sonrasında cilde nemlendirici ve cildi koruyucu güneş kremi sürülür. Uygulama alanında, deride pullanma görülebilir. Bunlar birkaç gün içerisinde genlelikle kendiliğinden dökülür.