Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]
Sofwave™ (Synehronous Ultrasand)

Sofwave™ , dermisin orta ve alt katmanlarına, düzenli Senkronize Parallel Ultrason Demetleri yollayan en son cilt yenileme ve sıkılaştırma teknolojisidir.

Sofwave™ 2022 yılı içerisinde ABD de 500.000 den fazla uygulama ile klinik şartlarında yapılan işlemler içinde yeni bir rekora imza atmıştır.

Cilt tipine bağlı olmaksızın, minimal downtime ile sadece 35-40 dakikalık tek bir uygulama ile mükemmel bir etki yakalanabilmektedir.

Cildin orta tabakası kollajen liflerinin en çok bulunduğu yerdir. Sofwave™  dermis tabakasının orta ve alt seviyelerinde 3 boyutlu termal bir hasar yaratır. Bu hasar, kişinin yaşına, cilt tipine, deri kalınlığına göre farklı enerji modalitelerinde kontrol edilebilir. Cilt meydana gelen termal hasarı onarırken kollajen üretimi de maksimum düzeyde tetiklenmiş olur. Bu sayede, kaliteli kollajen ve elastin üretimi kısa sürede optimal seviyeye çıkar ve bunların cilt dokusu içinnde yeniden şekillendirilmesi sağlanır. Böylece özellikle yaşa bağlı ortaya çıkan çizgi ve kırışıklıklar azalır, sarkma ve gevşemeler düzeltilebilir.

Sofwave ile haftalar içerisinde, çene hattı çizgisinin belirginleştirilmesi, submental bölge ve boynun gevşekliklerinin giderilmesi, göz kapağı ve kasların kaldırılması gibi cerrahi dışı işlemlerin yetersiz kaldığı alanlarda şaşırtıcı derecede memnun edici sonuçlar alınmaktadır.

Senkronize Parallel Ultrason teknolojisi; cilt yüzeyinde lekelenme, yanma gibi herhangi bir komplikasyona neden olmadan, cilt yüzeyine hiç bir zarar vermeksizin oluşturduğu orta/derin termal hasar sayesinde estetik cerrahi alanında yeni bir çığır açmıştır.

Sofwave ( synchronous ultrasound parallel beam) işleminin size uygunluğu ile seans sayısı; doktorumuz ile yapacağınız görüşme ve detaylı bir muayene sonrasında belirlenecektir.