Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]

1973 yılında Stuttgart-Almanya’da doğdu

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden 1991 yılında mezun olduktan sonra Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünü 1997 yılında tamamladı.

1994 ve 1995 yıllarında Utrecht-Hollanda ve Dresden-Almanya’da damar cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimleri aldı.

2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nden Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığını aldı. Meme büyütme operasyonlarında Silikon İmplant çevresinde gelişen kapsüller konusunda bitirme tezi ve birçok ulusal ve uluslararası yayınları vardır.

2004-2005 yılları arasında Gölcük Deniz Hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servisinde görev yaptı. Bu süre zarfında yaklaşık 500 operasyon gerçekleştirdi ve T.C Donanma Komutanlığı tarafından hizmet takdir belgesi ile onurlandırıldı.

2007 yılında saç ekimi alanında geliştirdiği Thread Punch™ sistemi oldukça anlamlı sonuçlar ortaya koyunca uluslararası birçok toplantıda yer alma imkanı buldu.

2016 tarihinden bu yana Zorlu Center İstanbul’daki kliniğin de hastalarına hizmet veriyor.

Tüm bilim dallarında olduğu gibi Tıp ve Estetik Cerrahinin de günümüz teknolojik gelişmelerinden faydalanması ve insanların istedikleri görünüme çok daha rahat, kolay ve kısa sürede ulaşabilmeleri için her türlü yeniliği takip etmek Dr. Ali Duman için her zaman bir öncelik olmuştur.

Klinik bünyesinde Dr. Ali Duman tarafından uygulanan dolgu,botox, ameliyatsız estetik işlemler ve minimal invaziv cosmo-tech uygulamaların yanı sıra;

  • Yüz ve vücut gençleştirme terapileri, selülit ve çatlak protokolleri, medikal cilt bakımlarının uygulandığı AD Skin Med
  • İhtiyaca göre size özel hazırlanmış damardan wellness, enerji, metabolizma dengeleme ve iyileşme sıvı tedavilerinin uygulandığı AD Wellness
    departmanları yer almaktadır