Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]
Dr.Schrammek

Geçmişten ders alın, geleceğin hayalini kurun, şimdiki zamanda yaşayın.”

DR.CHRISTINE SCHRAMMEK

Profesyonel cilt bakım deneyimlerinizde sizler için dünyaca ünlü, güvenilirliği test edilmiş, farklı cilt problemlerine yönelik etkili ve yenilikçi bakım markalarından biri olan Dr.Schrammek ile dermatolojiyi kozmetik ile birleştiren bir cilt bakımı konsepti sunmaktadır. %90 vegan içerikli, organik tarımdan elde edilen hammaddeler ile geliştirilmiş ürünlerin oluşturduğu cilt tedavileri farklı protokoller ile kliniğimizde sizlerle buluşmaktadır.

Dr.Schrammek Bakım Protokollerimiz ;

ENERGY

Cilt bakımı uygulamasında hedef kuru, mat görünümlü ve pul pul dökülen ciltlerde yoğun nemlendirme sağlamak ve cildin PH’ını dengelemektir.

GOLD

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların bulunduğu, elastikiyetini kaybetmiş ve yenilenme ihtiyacı olan ciltler için geliştirilmiş protokoldür.

ANTİOKSİDAN

Yağlı, karma ve genişlemiş gözeneklere sahip olan akneye meyilli ciltlerde uygulanır. Bakım içeriğine alternatif maskelerle kombinlenir.

GREEN PEEL (CİLT YENİLEME)

Bu bakımda hedef cilt lekelerini ve akne izlerini azaltmaktır. İçeriğinde bulunan 8 bitkinin karışımı , cilde masaj teknikleri ile uygulanır. Kusursuz bir cilt hedeflenir.
Doğal bitkilerle yapılan bu uygulama belirgin bir canlılık sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır; bu sayede herhangi bir kimyasal peeling etkisi olmaksızın cilt dokusunun doğal iyileşmesini sağlar ve cildinizi daha dinamik, canlı ve pürüzsüz hale getirir.

CLASSIC BAKIM

Temel cilt bakımı olan Classic Bakım her cilt tipine uygun bir bakımdır. Cildi derinlemesine temizler ve canlandırır.