Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]
NCTF 135 HA

Paris ışıltısı ismiyle sektörde bilinen NCTF, 59 farklı supplement (SERBEST Hyaluronic Acid + 12 VITAMİN + 24 AMİNOASİT + 6 CO-ENZİM + NÜKLEİC ASİTLER + 6 MİNERAL ) içeren bir formüldür.

Bu özel karışım; cilt kalitesini ve parlaklığını artırmak amacıyla tasarlanmıştır. NCTF 135 HA, derinlemesine cilt nemlendirme ve güçlendirme tedavisidir. Uzun süreli hidrasyon, hücre yenilenmesini stimule etme ve cildi gençleştirme özellikleri sunar. Hyaluronik asit içeriği ile cilt dokusunu her seviyede besler, dolgunlaştırır ve nemlendirir. Aynı zamanda içerdiği zengin amino asitler, cildin elastikiyetini dengeler ve genel görünümünü iyileştirip, dirileştirir. Bu formülde bulunan çeşitli vitaminler ve besin maddeleri ise cildin sağlıklı görünümünü destekler ve doğal bir parlaklık kazandırabilir.

NCTF 135 HA, kliniğimizde teknolojik cihaz kombinasyonları ile eş zamanlı uygulanmaktadır. Bu sayede cilt ve cilt altı dokularda oluşturulan kontrollü rejenerasyon ve yeniden yapılandırma sırasında NCTF 135 HA’nın zengin içeriği kullanılmaktadır.

Cihazlarla elde edilen kontrollü hasar ve metabolik hızlanma, NCTF 135 HA ile kaliteli bir rekonstrüksiyon şeklinde düzenlenmektedir. Etki süresi çok daha uzun olabilmektedir.  Cilt tonunu eşitleme, ince kırışıklıkları azaltma ve lekelerden arındırma amacıyla kullanılabilir. Ciltteki dolgunlaştırıcı etkisi ile dikkat çeken NCTF, cildin ihtiyaç duyduğu gençleşmeyi sağlamak için geniş bir spektrumda besleyici madde sunar.