Randevu Talebi Formu

  İletişim bilgilerinizi bize gönderdikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçip en uygun randevu tarihi hakkında sizi bilgilendirecektir.

  Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı OP. DR. ALİ DUMAN

  1973 yılında Stuttgart-Almanya’da doğdum.

  Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden 1991 yılında mezun olduktan sonra

  Hacettepe Tip Fakultesi İngilizce Tıp bölümünü 1997 yılında tamamladım.

  1994 ve 1995 yıllarında Utrecht-Hollanda ve Dresden-Almanya’da damar cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimleri aldım.

  2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nden Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığımı aldım. Meme büyütme operasyonlarında Silikon İmplant çevresinde gelişen kapsüller konusunda bitirme tezim ve birçok ulusal ve uluslararası yayınlarım oldu.

  2004-2005 yılları arasında Gölcük Deniz Hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servis şefi olarak görev yaptım. Bu 8 aylık süre zarfında yaklaşık 500 operasyon gerçekleştirdim. Açıkcası estetik cerrahi eğitimimde bu dönemin büyük etkisi vardır.

  2007 yılında saç ekimi alanında geliştirdiğim Thread Punch™ sistemi oldukça anlamlı sonuçlar ortaya koyunca uluslararası birçok toplantıda yer alma imkanı buldum.

  Artık hastalarıma ve dostlarıma Zorlu Center’daki kliniğimizde hizmet veriyoruz. Bu yeni klinikte, kişiye özel dolgu ve botox uygulamalarımızın yanında 2018 model Fraksiyonel Micro-needle Radyofrekans ve yine 2018 ‘in harika çocuğu Ellipse Lazer platformumuz ile birçok estetik ve kozmetik rahatsızlığı giderebiliyoruz.

  Prensip olarak işe yaramayacağını hissettiğim veya hastalarımın şikayetlerine tam olarak cevap veremeyeceğini düşündüğüm hiçbir uygulamayı yapmıyorum. Bazen insanlar benden duymak istedikleri şeyleri söylememi istiyorlar ama 15 seanslık uygulamadan sonra hala şikayeti tam olarak geçmeyecekse ben baştan BU SİZDE İŞE YARAMAZ demeliyim ve hastamı belki de gerçekten memnun kalacağı bir merkeze, bir meslektaşıma yollamalıyım.

  Ben bugüne kadar böyle çalıştım ve hem kendimi hem de hastalarımı bu şekilde mutlu edebildim.

  Doktorluk ve Estetik Cerrahlık yaşamım boyunca en önem verdiğim şey hastalarımın bana güvenmesi olmuştur. Bunu sürdürebildiğim sürece benden mutlu bir insan olamaz.