Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]
Biologique Recherche

40 yılı aşkın bir deneyimin meyvesi olan Biologique Recherche cilt bakım ve tedavileri…

Her bireyin cilt durumuna göre uyarlanmış benzersiz ve kişiselleştirilmiş cilt bakımı protokollerine dayanmaktadır.

BR cilt bakım ve tedavileri 3 Aşamadan oluşur:

1) DEĞERLENDİRME: Tedavinizden önce, Biologique Recherche uzmanı, tam cilt durumunuzu belirlemek için kapsamlı bir dermo-kozmetik tanı gerçekleştirir.

2) BAŞLANGIÇ: Cildimizin kalkan görevinde olan epidermisinizin kişiselleştirilmiş masaj ile birlikte cildin derinlemesine temizliği sağlanır.

3) BAKIM: Bu aşama, epidermisi “yenilemek” ve kendi kendini yenileme potansiyelini artırmaya yardımcı olmak için en yüksek aktif bileşen konsantrasyonuna sahip ürünleri içerir.


BIOLOGIQUE RECHERCHE BAKIMLARI

LIFT C.V.S BAKIMI

Soin Lift C.V.S, hücre yenilenmesini hızlandıran, yeniden yapılandıran, sıkılaştıran, nemlendiren ve manuel eksfoliasyon kullanarak dış etkenlere karşı koruma sağlayan bir bakımdır. Kendinizi genç, enerjik ve formda hissetmenizi sağlar.

SOIN LISSANT

 

Özellikle hassas veya reaksiyona eğilimli cilt durumlarını stabilize eden tedavi edici bir cilt bakımıdır. Yüzünüzün, boynunuzun ve dekoltenizin cildi yatıştırılmış ve daha iyi hissettirecek bir bakımdır.

Soin Lissant bakımı, ciltte bulunan özel masaj teknikleri ile lenfatik ve dolaşım sistemi ile uyum içinde çalışarak cildin doğal savunma sisteminin uyarılmasına da yardımcı olur. Cildinizi stressiz, yenilenmiş ve parlak hissettirecek mükemmel bir anti-stres tedavisidir.

VIP02 

Şehir kirliliğinin neden olduğu donuk cilt durumları için epidermisi detoksifiye etmek ve canlandırmak ve cilt dokusunu yeniden oksijenlendirmek için uygulanan bir bakımdır. Cilt bakım sonrası inanılmaz bir ışıltı kazanır, cilt daha aydınlıktır ve ışıltıyla parlar.

PEELING AUX ACIDES DE FRUITS

Sebum üretimini dengelenmesi ve düzenlemesini sağlarken,aynı zamanda genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltır. Cilt gözle görülür şekilde daha az yağlı hale gelir, gözenekler sıkılaştırılır.  Özellikle epidermiste ölü hücreleri yüzeyden uzaklaştırmak ve hücre yenilenmesini hedefler. Aynı zamanda sivilce izleri bulunan pürüzlü bölgelerinde de iyileşme sağlayarak sivilce görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltır.

DARK SPOT 

Mevcut pigment lekelerinin yoğunluğunu azaltmaya ve yeni lekelerin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur. Cilt daha parlak ve homojen hale gelir. Düzensiz pigmentasyona sahip donuk cilt durumları için önerilir.