Randevu Talebi Formu

  İletişim bilgilerinizi bize gönderdikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçip en uygun randevu tarihi hakkında sizi bilgilendirecektir.

  ‘‘Yapılan araştırmalara göre, 4 haftalık Hydrafacial uygulamalarının dudak üstü, dudak kenarı ve alın bölgesi çizgilenmelerinde ciddi bir iyileşme sağladığı ve düzenli periyotlarda yapılması durumunda cilt lekelenmelerinin %40-60 oranında iyileştiği görülmüştür. Cilt bakım uzmanımızın tavsiyesi doğrultusunda düzenli aralıklarla yapılması önerilir.’’

   

  HYDRAFACIAL UYGULAMASI NASIL YAPILır?
  Uygulama 5 aşamadan oluşmaktadır:

   

  • HYDRAPEELING: Deri tipine, akne skarları veya lekelerin yoğunluğuna göre özel hazırlanmış farklı elmas başlıklar ile tahriş veya hasara yol açmadan cildin ölü üst tabakasının mikrodermabrazyonu sağlanır.

   

  • INFUSION: Cilt kalitesi göz önüne alınarak, mevcut rahatsızlıklara (leke, akne . İnce kırışıklıklar ve kuru veya yağlı deri) uygun enzimler jetflow ile uygulanır. Yağ dengeleyici serumlar ve hyalüronik asit içeren solüsyonlar bu aşamada cilde infuse edilir.

   

  • HYDRATION: Özel spiral başlıklar yardımıyla hidrasyon sağlayan solüsyonlar, antioksidanlar ve çeşitli peptidler cilde uygulanır.

   

  • CLEANSING: Vakum ile cilt katmanları enzimlerle yumuşatılmış ve tıkanıklardan arındırılmış porlar farklı derinlikte temizlenir.

   

  • LED THERAPY: Akneler için mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi uygulanır. Farklı dalga boylarındaki bu ışıklar cilt florasında bulunmayan zararlı mikroorganizmaları ekarte eder. Bu sayede porların tıkanması önlenir. Elastin-kollajen lifler uyarılarak rejenerasyon tamamlanır.

   

   

  HYDRAFACIAL UYGULAMASININ DİĞER CİLT BAKIMLARINDAN FARKI NEDİR?

  Hydrafacial, diğer manuel cilt bakım uygulamalarına göre acısız ve ağrısız bir cilt bakımı yöntemidir. Her cilt rengine ve tipine uygundur. Yaz-kış uygulanabilir, tahriş ve kızarıklık görüntüsü oluşmaz. Ayrıca hydrafacial uygulaması, ölü deri hücrelerini ve cilt altı kirliliğini yok ederek cildin yaşlanma hızının yavaşlamasına da yardımcı olur.

  UYGULAMA ALANLARI nelerdir?

  Renk düzensizlikleri eşitler.
  Kuru ve nemsiz cilde nem kazandırır.
  Tıkalı,genişlemiş gözenekler ve siyah noktaları azaltır.
  Güneş sonrası oluşan cilt lekeleri ve hasarları onarır.
  Akne oluşumunu engeller.
  İnce kırışıklıkların giderilmesini sağlar.
  Cildin sağlıklı ve parlak görünümüne maksimum seviyede katkı sağlar.

   

  Hydrafacial uygulaması kaç dk sürer ve ne sıklıkla yapmak gerekir?

  Hydrafacial uygulama süresi kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. İşlem ortalama 60 dk içinde tamamlanır.

   

  Hangi yaş grubu için uygundur?

  Hydrafacial, cildin daha genç, sağlıklı ve aydınlık görünmesini isteyen her yaş grubu için uygun bir uygulamadır. Tüm cilt tipleri ve cilt rengi için güvenli ve etkilidir. Ciltte bir hiçbir problem olmasa da genel bir bakım ile cilt sağlığınızı desteklemenize yardımcı olur.