Randevu Talebi Formu

  İletişim bilgilerinizi bize gönderdikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçip en uygun randevu tarihi hakkında sizi bilgilendirecektir.
  Meme Büyütme

  Kadınlar için dişiliğin sembollerinden biri olan memelerin boyut ve diriliği, sosyal ve kişisel hayatlarındaki iç huzuru ve kendine güvenleri açısından tahmin edilenin ötesinde bir öneme sahiptir.

  Kadınlar, kıyafet seçimlerinden, tatil planlamalarına kadar çok geniş bir yelpazede, serbest hissetmek için yaşlarına, fiziklerine ve sosyokültürel statülerine uygun meme boyutlarına sahip olmak isterler..

  Diğer tüm estetik operasyonlar gibi Silikon Protez ile meme büyütme ameliyatları da teknolojik gelişmeler ile birlikte çok daha kolay ve kısa sürer hale gelmiştir.

  Operasyonlarda kullandığımız silikon protezler bu teknolojik ilerlemeden en fazla faydalanan materyallerden biridir.

  Artık bu silikon protezler inanılmaz ölçüde doğallaştırılmış ve vücut ile uyumlu hale getirilmiş dolayısıyla da silikon implantın belli bir süre sonra değiştirilmesi zorunluluğu, kozmetik veya sistemik bir komplikasyon olmadığı sürece ortadan kalkmıştır.

  Augmentasyon mammaplasti, yani meme büyütme operasyonlarının en önemli safhası, operasyonun hasta ile hekim tarafından planlandığı ilk görüşme ve muayene safhasıdır.

  Meme büyütme operasyonu öncesinde hasta ile birlikte cevap bulmamız gereken iki önemli soru vardır:

  1. Silikon Protezi nereden yerleştirelim?
  2. Silikon Protezi nereye yerleştirelim?

  Hastanın sosyal tercihleri, doğum ve süt verme hikayesi ile anatomik bazı parametreler göz önüne alınarak bu sorular cevaplandırır ve operasyon planı yapılır.

  Benzer şekilde omuz genişliğinden, boyun uzunluğuna, yaşa, kiloya veya anatomik oranlara, spor yapma tercihleri, meslek vs gibi birçok dalda kullanılacak silikon protezin boyutlarını, şeklini ve kıvamını belirler.

  Operasyonun cerrahi kısmı büyük oranda lazer destekli olarak gercekleştirildiğinden hem süresi çok kısa, hem operasyon sonrası iyileşme dönemi çok rahat olur.

  Hasta operasyonun ikinci günü tüm pansumanlardan kurtulur ve kendisine giydirilecek bir sporcu sütyeni onun pansumanı yerine geçer ve bu tarihten itibaren sosyal yaşamına geri dönebilir. Ödem, morarma, ağrı, sızı kullanılan lazer teknolojisi sayesinde minimal olur.